צוללים יחד לעומק השיטה

הקורס נבנה כך שתוכלו להתקדם בקצב שלכם בלימוד השיטה והיישום שלה בחיי היום יום שלכם. 
כל קורס זמין לרכישה מיידית וכולל סרטון וידאו בהדרכת שירלי פולק מפתחת השיטה.

2 מקורות לפחד

בקורס זה תקבלו כלים פרקטים וקווי מחשבה מעשיים כיצד לא להילחם בפחד. לא תצטרכו לדחות אותו הצידה אלא לחזק את המקומות בהם אתם נוטים ליפול אליו. תלמדו כיצד להחליף שיחות בראש מהאוטומט של הפחד שאותו אתם חווים לשליטה במוח ושיחות משחררות יותר.

הפרעות לעומת הסחות דעת

בקורס זה אראה לכם כיצד ההסחות דעת שלכם חוזרות על עצמן וכך תוכלו להימנע מהן מראש. ברגע שתימנעו מהסחת הדעת כך גם ההפרעות יעלמו כלא היו. 

להפסיק להימנע ולהניח הנחות

איסוף נתונים שגוי, מטעה אנשים  שחיים מתוך הסקת מסקנות והנחת הנחות – על מה שאמרו להם, על מה שהם ראו, ממה שהם חשבו על סיטואציה/אדם. ברגע שאתם מסיקים ומניחים, אתם מפספסים הזדמנויות פז באמת להכיר אחרים, ולפעמים גם את עצמכם!

עובדות מול בעיות

לחיות סביב בעיות זה כמו לנסות לזוז קדימה כשרגל אחת מושכת אחורה, כאילו אתם עושים שני צעדים קדימה וצעד אחורה, בקיצור תקועים. למדו כיצד לעבור לעובדות ואז תוכלו לפתור מצבים שתוקעים אתכם בטכניקה פשוטה ולנוע קדימה.

חרדות

חרדה זו מילה מאד כללית, גדולה ולרוב נאמרת ללא פרופורציה למציאות. למדו כיצד להבין האם באמת אתם סובלים מחרדות? באיזו עוצמה החרדה שלכם וכיצד ניתן לאזן אותה.

הפסיקו לחפש את התוצאות הסופיות

בקורס זה תבינו למה לחיות כך לא משרת אתכם, כיצד כשאתם מפוקסים על התוצאות הסופיות אתם מאבדים נתונים חשובים בדרך, נתונים שיכולים להקל עליכם ולקדם אתכם.

הצטרפו והתחילו עוד היום ללמוד כיצד לשלב את שיטת ׳שפת מוח מדויק׳ בחיי היום יום שלכם. השיטה קלה ללימוד ומועברת בסרטוני וידאו עם שירלי פולק מפתחת השיטה. האקדמיה מחולקת לפרקים רבים, כך שכל אחד יכול לבחור את הפרק שרלוונטי לו ולהתחבר אליו ישירות, בתשלום נגיש אשר מקנה גישה חופשית לתוכן ללא הגבלת זמן. ניתן להתחבר באמצעות הטלפון הנייד, הטאבלט והמחשב.

אני שירלי פולק מפתחת 'שיטת שפת מוח מדויק'

אתם צריכים לעשות משהו, עשו אותו כעת

דחיינות? ניתן לשלוט בה, למנוע ממנה לקחת פיקוד על חייכם ולהפוך אותה לנחלת העבר. לדחיינות יש סיבות רבות; אי ידיעה על הנדרש לבצע, חוסר בטחון בביצוע המשימה, ניהול זמן לא משרת, שיחות בראש שאחרים הכניסו לנו, פחד מהתוצאה וכד׳.

לומר כן לעצמנו

ב״כן״ יש כוח, חופש, גילוי עצמי, פתיחת דלתות, הזדמנויות חדשות, חוויות, למידה עצמית/סביבתית. אז אם אתם מאלה שפעם אמרו ״כן״ ועברו ל״לא״, אם תמיד רציתם ולא העזתם,  הקורס הזה עבורכם. 

אתם לא יכולים לעשות את שבוע הבא

כשחושבים יותר מדי קדימה אז המוח לא יכול לחשוב את הכאן והעכשיו. זו הדרך הבטוחה ליצור תסכול וחוסר סיפוק יום יומי, לחץ, חוסר מיצוי עצמי, דחיינות וכד׳. 

ללמוד מאלה שאנו לא רוצים להידמות אליהם

תמיד אומרים ״אני רוצה ללמוד איך אתה עושה את זה״, רוצים ללמוד מאלה שיש להם את מה שאנו רוצים; יותר כסף, יכולת בישול מטריפה, גוף פיצוץ, חוש הורי, זמן לקרוא וכדו׳. ללמוד מאלה שיש להם משהו שאנו לא רוצים שיהיה לנו, שם יש הרבה יותר חומר גלם לדיוק החיים שלנו.

השינוי מתרחש כאשר לא נרגיש בנוח

לא צריך תמיד לצאת מאזורי נוחות גדולים והיסטרים מידי!  גם הפעולות הקטנות שלנו ביום יום, אלו שמהם אנו נמנעים בדרך כלל, יכולות להוציא אותנו מאזור נוחות.

השיחות הפנימיות לא משרתות אותי

יש לנו בראש כ 70 אלף שיחות ביום (24/7)! זו עובדה ולא בעיה. צריך ללמוד לחיות עם זה השיחות שיש לנו בראש חלקן יוצרות עבורינו תוצאות משרתות וחלקן לא. יש בנו את היכולת  לזהות איזו שיחה משרתת אותנו ואיזה לא. 


דכאון כתרדמת מוח

כשאתם ישובים על הספה או שכובים במיטה בזמן שאתם אמורים לעשות דברים – אתם מרוצים מעצמכם? אם אתם רוצים ללמוד להימנע מלהיכנס לדכאונות ולשלוט באורך הזמן שלהם כדאי שתמצאו קודם לכן את הסיבה לכך.

חנות ONLINE

מוח מדויק זה משהו להתגאות בו! קבלו מגוון מוצרים שיזכירו לכם ולקרובים שלכם כמה חשוב לחיות וליישם את שיטת ׳מוח מדויק׳. חולצות, כובעים, ספלים, תליונים ועוד… במחירים מיוחדים לחברי האקדמיה לשיטת ׳מוח מדויק׳

הספר: מוח מדויק

הספר נמכר במדינות רבות ויוצר תוצאות מהירות בחייהם של קוראיו תוך יישום שיטת ׳שפת מוח מדויק׳. בקישור זה תמצאו פירוט של תוכן עניינים מלא, מידע כיצד להשתמש בספר ולהפיק ממנו את מירב התוצאות

הגיע הזמן לדייק את המוח

ליצירת קשר עם מפתחת השיטה שירלי פולק, נא למלא את הפרטים הבאים: