חוגגים את שבוע הספר יוני 2021

עם הספר שמוציא את המוח לחופשי!

הספר נמכר במדינות רבות ויוצר תוצאות מהירות בחייהם של קוראיו תוך יישום שיטת ׳שפת מוח מדויק׳.

בעמוד זה תמצאו פירוט של תוכן עניינים מלא, מידע כיצד להשתמש בספר ולהפיק ממנו את מירב התוצאות ופרטים אודות הסופרת שירלי פולק.

שבוע הספר זה הזמן לדייק את המוח

מחיר רגיל - 99₪

מחיר לשבוע הספר בלבד- 69₪

המחיר כולל הקדשה אישית ומשלוח בדואר רשום

לבירורים ולרכישה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

על הספר והסופרת

לכולם יש ההזדמנות לשנות את אופן החשיבה שלהם, אך לא כולם יודעים כיצד.

שירלי פולק, מפתחת שיטת שפת ׳מוח מדויק׳, 25 שנה בתחום, בנוסף למפגשי מוח אישיים, והנחיית קורסי ׳מוח מדויק׳, גם חיברה ספר זה, המכיל רבים ממאמריה על אופן חשיבה מדויקת שפורסמו לאורך השנים. היא רוצה לשוחח עימכם בעצמה באמצעות דפים אלה ומזמינה אתכם להתבונן ו"לכתוב את המוח שלכם" בכדי לדייק את השיחות שלכם בראש ולהפיק תוצאות משרתות יותר.

ספר זה, והיישום שלכם אותו ביום יום, ישמש עבורכם כלי מוביל למסלול קל וזורם יותר בחיים.

מוזמנים להשתמש בו בכל רגע שאתם ״נתקעים״ בראש, כששיחה פנימית לא תפיק עבורכם תוצאה מדויקת, בכל פעם שאתם זקוקים לכוונון (בחינה, הבנה, מיקוד) של אופן חשיבה קיים, ורוצים ללמוד כיצד ליצור אופן חשיבה חדש.

ספר זה הוא כלי לשימוש האישי או העסקי שלכם בכל פעם שאתם מוכנים לערוך שינוי, קטן או גדול.

איך להשתמש בספר:

כל "מאמר" עומד בפני עצמו. אין צורך לקרוא את הספר מההתחלה לסוף; אתם יכולים לבחור אילו "מאמרים" לקרוא, בהתאם לצורך שלכם באותו רגע, באותו יום ובאותה תקופה בחייכם. לצד ה"מאמרים" תמצאו ציטוטים ששירלי אוהבת, הארות שונות או קריקטורות הקשורות ל"מאמר", וכמובן, מוזמנים "להוציא הכול החוצה" ולכתוב את השיחות הפנימיות שלכם במקביל, כדי לבחון, לשנות ולדייק אותן.

התוצאות הסופיות שלכם בעזרת הספר ובתהליך היישום האישי שלכם:
קודם כל ההבנה שיש בידכם את האפשרות לשנות ולשלוט בשיחות הפנימיות שלכם. תתחילו לשחק עם המוח ולהחליף שיחות פנימיות שלא משרתות אתכם ולהחליף אותן בשיחות חדשות שיעזרו לכם ליצור את החיים שאתם באמת רוצים, תוך כדי איזון בין רגשות לפעולות ולתוצאות באופן מדויק.

ועכשיו, צאו לשחק!

ליאור לוי אינגלברג

רציתי להיפטר ממעמסה שהייתה לי על הכתפיים ועל המחשבות ביום-יום. בעזרת שירלי ו׳שיטת שפת מוח מדויק׳ הצלחנו להביא לשינוי מהיר מאוד

שבוע הספר זה הזמן לדייק את המוח

מחיר רגיל - 99₪

מחיר לשבוע הספר בלבד- 69₪

המחיר כולל הקדשה אישית ומשלוח בדואר רשום

לבירורים ולרכישה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם